Skurdus audinys
1.Svoris: 700g/m
2.Plotis:160cm;
3. Sudėtis: 100 % poliesteris
4. Privalumas: ilga krūva
5.MOQ; 500 m vienai spalvai, 5500 m užsakymui
Aprašymas
Ilgas pūkuotas audinys – tai pliušinio tipo audinys, savo išvaizda primenantis gyvūnų kailį. Pūkas yra padalintas į du sluoksnius: išorinis sluoksnis yra 17 ~ 34 dtex universalūs specialios formos pluoštai, tokie kaip juosmens formos, hantelio formos, daugiakampiai ir kiti specialios formos pluoštai su ryškiais ir storais tiesiais šeriais. Vidinio trumpo pūkuoto pluošto sluoksnio titras yra 1,7–5,6 dtex.
Gamybos metodai apima mezgimą, audimą ir kuokštinį kailį. Dirbtinis kailis dažniausiai naudojamas paltams, drabužių pamušalams ir papuošalams gaminti. Nors dirbtinio kailio šiluma nėra tokia gera kaip tikro kailio, jis yra švelnus ir gražus, gali būti dažomas įvairiomis spalvomis ir gražiais gyvūnų plaukų imitacijos raštais. Šiais laikais jis vis dažniau naudojamas madoje
Informacija apie audinį
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Sudėtis | 100% poliesteris |
| Plotis | 160 cm |
| Svoris | 700 gramų/metras |
| Krūvos aukštis | 70-120 mm |
| Spalvos atsparumas | Tamsi spalva: 2,5–3 laipsniai / šviesi spalva: 3–3,5 laipsniai |
| Popieriniai vamzdeliai | 7,6 mm |
| Paketas | 40 metrų ritinyje, plastikinis maišelis |
| MOQ | 1000 metrų / spalva, 5500 metrų / užsakymas |
Naudojimas
|
|
|
| 1.Žaislas | 2. Rankų darbo dovana |
|
|
|
| 3.Namų apdaila | 4.Madingi drabužiai |
Skirtingi dirbtiniai kailiai
|
|
|
1. Dirbtinio triušio kailio imitacija, krūvos aukštis yra nuo 10 mm iki 25 mm. Svoris yra nuo 280 g/m² iki 500 g/m². Audinys atrodo ir atrodo kaip triušio kailis, tačiau sudėtis yra 100 % poliesteris, prieinama kaina. Jis populiarus drabužiams, antklodėms ir žaislus.
|
|
|
2. PV pliušinis audinys taip pat yra dirbtinio kailio medžiaga. 10 mm, 15 mm, 20 mm ir 40 mm polių aukštis yra vienodas. 100 % poliesterio sudėtis yra tokia pati. Reguliariai gali sverti nuo 240 g iki 350 g. Struktūra yra gana laisva ir tinka naudoti lėlių gaminiuose.
|
|
|
3. Ilgas pūkuotas audinys yra brangus imitacinis audinys, kurio svoris gali būti sunkesnis nei 600 g/m², krūva yra nuo 20 mm iki 120 mm. Jis gali imituoti įvairių gyvūnų kailį įvairiais gaminiais, pavyzdžiui, marginimu, pvz., gepardu, zebru, liūtu ir kt. .Jis naudojamas brangiems dekoratyviniams antklodėms ir madingiems drabužiams.
Populiarus Žymos: gauruotas audinys, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti




























