Ilgas pūkuotas audinys
1.Svoris: 700g/m
2.Plotis:160cm;
3. Sudėtis: 70 % akrilo+30 % poliesterio
4. Privalumas: itin minkštas, lygus,
5.MOQ; 1000 m vienai spalvai, 5500 m vienam užsakymui
Aprašymas
Ilgas pūkuotas audinys – tai pliušinio tipo audinys, savo išvaizda primenantis gyvūnų kailį. Pūkas yra padalintas į du sluoksnius: išorinis sluoksnis yra 17 ~ 34 dtex universalūs specialios formos pluoštai, tokie kaip juosmens formos, hantelio formos, daugiakampiai ir kiti specialios formos pluoštai su ryškiais ir storais tiesiais šeriais. Vidinio trumpo pūkuoto pluošto sluoksnio titras yra 1,7–5,6 dtex.
Gamybos metodai apima mezgimą, audimą ir kuokštinį kailį. Dirbtinis kailis dažniausiai naudojamas paltams, drabužių pamušalams ir papuošalams gaminti. Nors dirbtinio kailio šiluma nėra tokia gera kaip tikro kailio, jis yra švelnus ir gražus, gali būti dažomas įvairiomis spalvomis ir gražiais gyvūnų plaukų imitacijos raštais. Šiais laikais jis vis dažniau naudojamas madoje
Informacija apie audinį
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Sudėtis | 70 % akrilo+30 % poliesterio |
| Plotis | 160 cm |
| Svoris | 700 gramų/metras |
| Krūvos aukštis | 70-120 mm |
| Spalvos atsparumas | Tamsi spalva: 2,5–3 laipsniai / šviesi spalva: 3–3,5 laipsniai |
| Popieriniai vamzdeliai | 7,6 mm |
| Paketas | 40 metrų ritinyje, plastikinis maišelis |
| MOQ | 1000 metrų / spalva, 5500 metrų / užsakymas |
Naudojimas
|
|
|
| 1.Žaislas | 2. Rankų darbo dovana |
|
|
|
| 3.Namų apdaila | 4.Madingi drabužiai |
Populiarus Žymos: ilgas pūkuotas audinys, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti






















