Violetinis Crushed Stretch Velvet audinys
Prekė: smulkintas veliūrinis audinys;
Svoris: 240 gsm;
Plotis: 150 cm (58"/60");
Sudėtis: 96% poliesteris/4% lycra spandex;
NAUDOJIMAS: stilingi poilsio drabužiai, šokių kostiumai, triko, suknelės ir vaikiški drabužiai.
Aprašymas
Susmulkintas aksominis audinys yra unikali tekstilė, žinoma dėl savo sodrios tekstūros ir prabangios išvaizdos. Šis audinys pagamintas susmulkinant ir suspaudžiant tradicinį aksomą, suteikiant jam stulbinantį, šiek tiek raukšlėto paviršiaus efektą, suteikiant gylio ir charakterio. Dėl savo išskirtinės išvaizdos ir pojūčio smulkintas aksomas tapo populiariu pasirinkimu įvairiose pramonės šakose, ypač mados ir interjero dizaino srityse.
Charakteristikos ir savybės
Charakteristikos ir savybės
1. Tekstūra: Susmulkintas aksomas pasižymi išskirtine, nelygia tekstūra, kuri suteikia dinamišką ir vizualiai įdomų paviršių. Susmulkintas efektas suteikia lytėjimo kokybę, kuri padidina bendrą audinio patrauklumą.
2. Blizgesys: Audinys turi natūralų blizgesį, kuris gražiai sugauna šviesą, todėl tai yra prabangus pasirinkimas drabužiams ir dekoravimui. Šis blizgesys gali skirtis priklausomai nuo naudojamo pluošto tipo, paprastai poliesterio arba medžiagų mišinio.
3. Minkštumas: Susmulkintas aksomas yra išskirtinai minkštas ir minkštas, suteikiantis komfortą odai. Dėl sklandaus pojūčio jis tinka įvairiems darbams, kur būtinas prisilietimas.
Šis nuostabus tamprus veliūrinis audinys turi aksominį krūvą ir apie 40 % tamprumo per visą grūdelį, kad būtų patogiau ir lengviau. Panne nap suteikia blizgesio ir tekstūros! Jis turi megztą nugarą ir puikiai tinka kurti stilingus poilsio drabužius, šokių kostiumus, triko viršutines sukneles ir vaikiškus drabužius.
|
|||
|
|
|
|
|
|
| Specifikacija | 144F/75D ,144F/40D |
| Sudėtis | 96% poliesteris / 4% lycra spandex |
| Plotis | 60 colių / 150 cm (plotis gali būti pritaikytas nuo 150 cm iki 180 cm) |
| Svoris | 240 g/m² (audinio svorį galima pritaikyti nuo 180 gsm iki 320 gsm) |
| Spalvos atsparumas Tamsi spalva | 2,5–3 laipsniai / šviesi spalva: 3–3,5 laipsniai |
| Pritaikyta spalva | MOQ 1000M kiekvienai spalvai |
| Popieriniai vamzdeliai | 7,6 mm |
| Pakavimas | Plastikinis maišelis ir be austo maišelio |
| kontakto imitacija | eden@haoyangtex.com |
DUK
Q: Kas yra susmulkintas aksomas? Kuo skiriasi aksomas ir susmulkintas aksomas?
A:Susmulkintas aksomas reiškia unikalų aksomo audinio tipą. Paprastai jo paviršius lygus ir blizgus, panašus į ledą ar šerkšną. Didžiausias skirtumas tarp smulkinto ir pliušinio aksomo yra jų tekstūra ir išvaizda. Susmulkinto aksomo paviršius su raukšlėtais raštais suteikia išskirtinį trimatį efektą.
Q:Kaip užtikrinti savo gaminių kokybę?
A: 1) Griežtas aptikimas gamybos metu.
2) Griežtas produktų mėginių ėmimo patikrinimas prieš išsiuntimą ir nepažeista produkto pakuotė.
Q: Kaip užtikriname kokybę?
A:Pavyzdžiai prieš gamybą visada pateikiami prieš masinę gamybą;
Galutinė patikra visada atliekama prieš išsiunčiant;
Susisiekite su mumis
![]() |
Populiarus Žymos: Purple Crushed Stretch Velvet Fabric, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti





















