Foillingo aksomo audinys
Šis Olandijos auksinis antspauduotas aksominis audinys yra silkių kaulų modelis su begalinėmis kilpomis ir stiprus erdvės pojūtis, kuris žmonėms suteikia begalinį atvejų, žiūrint iš tolo. Jis pasižymi olandų aksomo minkštumu ir patogumu bei aukščiausios klasės atmosfera aukso antspaudo proceso metu. Skirtingi geometriniai efektai suteikia mums nepaprastą vaizdinę šventę.
Aprašymas
Produktų aprašymas
Šis silkės kaulo paauksuotas „Holland Velvet“ šiuo metu yra labai populiarus geometrinio elemento aksomo audinys. Nupjaunant metalinę foliją ant olandiško aksomo paviršiaus, susidaro ryškus ir blizgus modelio efektas. Jis taip pat gali būti pritaikytas pagal projektavimo modelį. Be to, kad išsaugotų olandų aksomo šilumą, minkštumą ir delikatesą, jis taip pat prideda gausumą ir atmosferą, atsirandančią su paaukojimu. Jis yra labai populiarus ir kupinas mados.
Įvairūs karšto štampavimo aksomo modeliai ir minkštas aksomo prisilietimas suteikia jam elegantišką ir patogų vaizdą, kuris gali atitikti įvairius dekoravimo stilius namuose. Jis būna įvairių spalvų ir dažnai naudojamas baldams, užuolaidoms ir sofoms papuošti, kad erdvėje būtų ryškumas.
„Haoyang“ specializuojasi įvairiuose namų poliesterio sofos audiniuose ir gali pateikti įvairių rinkų sprendimų seriją, kad atitiktų skirtingų klientų reikalavimus. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis tiesiogiai.
|
|
|
| Kompozicija | 100% poliesterio |
| Procesas | folija |
| Tiekimo tipas | Pasidaryti užsakymui |
| Spalva | Už pritaikytą |
| Plotis | 58/60'' |
| Svoris | 200g -300 gsm |
| Krūvos aukštis | 0. 5-2 mm |
| Techninis | Metmenys megzti |
| Verpalų tipas | Dty arba fdy |
| Gamybos galimybė | 1500 tonų per mėnesį |
| Naudojimas | Sofa, Cutain, pagalvėlė |
| Savybė | Didelis tankis, patogus, šiltas, anti-statinis, |
| Rankų jausmas | Minkštas ir patogus |
| Mokėjimo sąlygos | T/T |
| Moq | 500m |
| Pristatymo laikas | 15-20 dienas po indėlio gavimo |
| Pakavimas | Į ritinį su plastikiniu maišeliu arba pritaikytu |
| Uostas | Šanchajus/Ningbo |
Produkto naudojimas
„Holland Velvet“ gali būti pritaikytas taip, kad atitiktų namo dekorą, ir yra tinkamas apdorojimo technikoms, tokioms kaip spausdinimas, karštas štampavimas, reljefas ir kt. Tai siūlo naudingą atsparumą dėvėjimams ir patogumui, be to, kad būtų patobulinta nuostabi gyvenamojo kambario tekstūra. „Holland Velvet Home“ tekstilės gaminiai gali patenkinti klientų norą kokybės ir elegancijos, nesvarbu, ar jie kuria prašmatnią svetainę, ar jaukų miegamąjį.
|
|
Produkto pardavimo taškai
Olandų aksomo audinys yra labai paprastas, be to, kad yra jaukus ir tekstūruotas. Olandų aksomas yra mašina arba rankomis plaunama, todėl ją lengva prižiūrėti. Tai tinka šiandienos džiovos gyvenimo būdui. Olandijos aksomo audinys yra puikus pasirinkimas jauniems žmonėms, nes jį lengva prižiūrėti, turi didelę atsparumą dėmėms ir nėra lengvai pažeista dulkių.
DUK
A) Kur sužinoti daugiau apie savo įmonę?
Galite susisiekti su mumis el. Paštu čia ir mes supažindinsime su jumis savo įmone ir pagrindiniais produktais, kuriuos padarome. Jei įmanoma, sveiki apsilankyti mūsų įmonėje tiesiogiai. Mes esame Hainge City mieste, Zhejiang provincijoje, „The Testsate“ yra labai įtikinami, nes esame uždaryti į Šanchajaus ir Hangdžou.
B) Jei turime kokių nors kitų produktų reikalavimų, kurių jūsų puslapyje nėra, ar galite padėti tiekti?
Parodykite man išsamią teisingą jūsų produktų informaciją. Tada mes galime patikrinti, ar padarome tai ar ne. Geriau atsiųsti pavyzdį mums, tai bus naudingiau.
C) Ar galiu pritaikyti audinio spalvą, svorį, plotį?
Visiškai jokių problemų, jei apsilankysite mūsų svetainėje, žinosite, kad ir patys esame audinių ir gatavų produktų gamintojai. Didžiąją audinio dalį galima pritaikyti spalva, svoris, plotis, kiekis, dizainai. Mes turime daugybę dizainų, kad jį pagražintume, pavyzdžiui, spausdinimas, reljefas, šepetėlis, žakardas, susisiekite su mumis ir parodysite jums nuotraukas.
D) Ar galiu gauti mėginį prieš tūrinį užsakymą? Kiek trunka imties ir birių užsakymų?
Taip, mėginiai yra prieinami, o mėginių mokestis bus grąžintas, jei užsakymas bus patvirtintas. Imtis yra apie 1-3 darbo dienas ir 5-7 dienas biriems užsakymams.
E) Kaip garantuoti savo produktų kokybę?
1) Griežtas aptikimas gamybos metu.
2) Griežtas gaminių atranka prieš siunčiant ir užtikrinant nepažeistą produktų pakuotę.
Apie mus

„Haining“ namų tekstilės pramonės istorijoje yra daugiau nei 40 metų ir dabar ji tapo didžiausia namų tekstilės audinių gamybos baze Kinijoje ir didžiausiame pasaulyje namų tekstilės gamybos ir rinkodaros centre.
|
|
Sveiki atvykę susisiekti su manimi
Edenas
WhatsApp: +008618757575893
Email: eden@haoyangtex.com
Populiarus Žymos: „Foilling Velvet“ audinys, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
















