Dryžuotas dirbtinio kailio audinys
1.Svoris: 500gsm
2.Plotis:150cm;
3. Sudėtis: 100 % poliesteris
4. Privalumas: ilgas pliušas
5.MOQ; 1500m vienai spalvai, 15000m užsakymui
Aprašymas
Informacija apie audinį
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Specifikacija | 144F/75D ,144F/40D |
| Sudėtis | 100% poliesteris |
| Plotis | 60 colių / 150 cm (plotis gali būti pritaikytas nuo 150 cm iki 180 cm) |
| Svoris | 500 g/m² (audinio svorį galima pritaikyti nuo 180 gsm iki 320 gsm) |
| Krūvos aukštis | 8-10 mm |
| Spalvos atsparumas | Tamsi spalva: 2,5–3 laipsniai / šviesi spalva: 3–3,5 laipsniai |
| Popieriniai vamzdeliai | 7,6 mm |
| Paketas | 45 metrai viename ritinyje, plastikinis maišelis |
DUK
Kur galiu pamatyti jūsų kokybę?
Pirma, išsamius aprašymus ir nuotraukas galite rasti haoyang svetainėje. Jei norite sužinoti daugiau, susisiekite su manimi el. paštu:melody@haoyangtex.com ir whatsapp: 008618205733380. Tada parodysiu aiškius produktų vaizdo įrašus ir galėsime internetinis susitikimas. Tada atsiųsiu jums kokybiškus pavyzdžius, kad tiesiogiai patikrintumėte kokybę.
Susisiekite su manimi el. paštu: melody@haoyangtex.com ir WhatsApp: 008618205733380. Ir praneškite man apie savo produktų užklausas, aš pasirūpinsiu, kad atsiųstumėte jums pavyzdžius, kad patikrintumėte. Jei norite gauti paruoštus nedidelius pavyzdžius, tai bus nemokama ir jums reikės kad galėtume sau leisti tik pristatymo išlaidas. Jei norite pritaikyti pavyzdžius, patikrinsime ir nurodysime kainą.
Koks jūsų siuntimo būdas?
1.Jei kiekis yra mažesnis nei 300 metrų
A. Siųsti per FedEx / UPS, laikas yra viena savaitė. Nėra neišvalytos, susuktos pakuotės. Kaina yra apie 9 USD už kg.
B. Siųsti pašto siuntomis, laikas yra 1–2 mėnesiai, neapdorotas, kaina pigi.
2. Jei kiekis yra didesnis nei 300 metrų, mažesnis nei 1000 metrų.
A. Lėktuvu laikas yra apie dvi savaites, reikia atlikti muitinės formalumus, atlikti muitinės formalumus, sumokėti mokesčius ir pan.
B. Jūra, tūris yra mažesnis nei vienas kubinis metras, jis taip pat bus apmokestintas pagal vieną kubinį metrą. Kaina bus panaši kaip ir oru.
3. Jei kiekis yra didesnis nei 1000 metrų.
A. Lėktuvu kaina bus labai didelė.
B. Jūra LCL.time yra apie 45 dienas, o kaina yra pigi.
C. Jūra FCL. Laikas yra maždaug 45 dienos, pigiausias būdas.
Populiarus Žymos: dryžuotas dirbtinio kailio audinys, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti


















